mobiLang.pl - ucz się wygodnie : angielski na komórkę, fiszki na komórkę, nauka online

nie masz jeszcze konta?

nauka - ucz sie wygodnie z mobiLang

Informacje dla mediów
Notka o systemie:

Szybka i przyjemna nauka przy pomocy mobilnych fiszek?
Dzięki nowej odsłonie systemu mobiLang każdy może w darmowy sposób wykorzystać sprawdzoną metodę S. Leitnera w nauce słownictwa na swojej komórce, smartfonie i komputerze. MobiLang działa na zasadzie wirtualnych fiszek. Najpierw prezentowane jest słówko w języku obcym, a użytkownik ma czas na zastanowienie się czy zna tłumaczenie danego słówka. Po chwili namysłu odwraca wirtualną karteczkę i pokazuje się tłumaczenie. W tym momencie może zdecydować czy zna dane słówko.

Postępy w nauce pamiętane są przez system, a ich synchronizacja z urządzeniem moblinym następuje automatycznie. Każdy pakiet, tzw. Flashka, stworzona przez użytkownika może być komentowana, oceniania i używana przez wszystkich korzystających z platformy nauczania. Dzięki takiemu rowiązaniu, wartościowe i bogate merytorycznie pakiety znajdują się na wysokich pozycjach rankingowych, a dotracie do nich jest banalnie proste.

Jeśli użytkownik nie ma czasu tworzyć własnego zestawu słówek i nie odpowiadają mu pakiety stworzone przez innych uczestników systemu, może skorzystać z profesjonalnie przygotowanych pakietów przez zespół mobiLang. Korzystanie z nich odbywa się na tej samej zasadzie co z darmowych Flashek, jednak są to specjalnie wyselkcjonowane słówka podzielone na wiele działów tematycznych i poziomy trudnośći.

Paczka materiałów prasowych/graficznych do ściągnięcia: tutaj
pakiety utworzone przez użytkowników systemu fiszki użytkowników
extensa.pl - projektowanie graficzne, uslugi programistyczne
Wszelkie prawa zastrzezone mobilang.pl 2008-2023