mobiLang.pl - ucz się wygodnie : angielski na komórkę, fiszki na komórkę, nauka online

nie masz jeszcze konta?

o mobiLang - systemie który zmieni Twoje podejscie do nauki

Teraz Ty wybierasz gdzie i jak sie uczysz!
teraz ty wybierasz czy uczysz z komorka, androidem, online
rozpocznij naukę! zarejestruj się
Jak wygląda mobilna nauka z mobiLang?
 • Różne poziomy zaawansowania
  ikona - poziomy zaawansowania Współpracujące z nami osoby, zajmujące się na codzień nauczaniem języków obcych przygotowały specjalne pakiety dzięki którym szybko nauczysz się słówek które sprawią, że będziesz posługiwał się językiem obcym z dużo większą łatwością. Pakiety zostały przygotowane tak, aby na każdym poziomie znajdowało się ciekawe, różnorodne, a jednocześnie przydatne słownictwo.
 • Twoje słownictwo zawsze tam gdzie Ty!
  ikona -Twoje slownictwo zawsze przy TObie Najważniejszym elementem systemu jest jego mobilność! Nie musisz pamiętać o stertach książek i podręczników. Teraz wszystko czego potrzebujesz jest z Tobą - w Twojej komórce! Cała wiedza została skondensowana w formacie fiszek na komórkę. Praca z nimi jest bardzo szybka, dzięki stworzonej przez nas aplikacji na telefon komórkowy! Wystarczy, że posiadasz komórkę z wbudowaną obsługą aplikacji JAVA.
 • Tysiące słówek w Twojej kieszeni i ich przyjemna nauka
  ikona -Twoje slownictwo zawsze przy TObie Każdy z przygotowanych pakietów zawiera ponad 1,5 tysiąca słówek gwarantujących szybką i efektywną naukę dostosowaną do Twojego poziomu zaawansowania. Po wyświetleniu słówka na ekranie decydujesz czy je znasz czy też jeszcze nie jesteś pewien jego znaczenia. Jeśli zdecydujesz, że znasz słówko wędruje ono do kolejnej wirtualnej przegródki, w przeciwnym wypadku zostaje w obecnej. W programie będą znajdować się trzy wirtualne przegródki w których będą przechowywane słówka.
 • Społeczność Flashki
  ikona -Twoje slownictwo zawsze przy TObie W każdym momencie przygody z mobiLangiem możesz dołączyć do społeczności Flashki. Za pomocą panelu użytkownika będziesz mógł tworzyć nowe pakiety językowe i dzielić się z nimi z innymi użytkownikami - oczywiście używając ich również w sposób mobilny! Zobaczysz jak łatwo i przyjemnie nauczysz się nowych słówek, lub innych materiałów, które zostaną przygotowane w formie Flashek.

  Masz możliwość głosowania i korzystania z pakietów tworzonych przez innych uczestników Flashek - dzięki temu wartościowe materiały będą łatwiej dostępne dla wszystkich! :)
zobacz jakie pakiety znajdują się aktualnie w naszej ofercie pakiety językowe
extensa.pl - projektowanie graficzne, uslugi programistyczne
Wszelkie prawa zastrzezone mobilang.pl 2008-2024